• slide 1
  • Slide 2

Üretim oluk sisteminin avantajları

Kapalı yetiştiriciliğin artması ile bitkileri olukta yetiştirmede büyük bir evrim ve ihtiyaç başlamıştır. Ürün yetiştirmek için çoğu durumda % 100 kapalı yer kullanmak çevre şartıdır. FormFlex üretim oluklarıyla bu şartları yerine getirebilir, üretim ve işçilik maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Avantajları:

  • Drenaj suyunun ve gübrenin yeniden kullanımı
  • Su yönetimi her bir bitki için aynıdır
  • Hava akışımı ürün için en ideal biçimdedir
  • Bitki gelişimini yönlendirmek için daha iyi
  • Hastalıklar ve zararlılar daha düşük olur
  • İş verimliliği artar
  • Doğru yükseklikte çalışarak çalışma koşullarının iyileştirilir

Bu avantajlar kullanıcısına en üst düzeyde ve en kaliteli üretim sağlar.

Üretim oluk sisteminiz verdiğiniz ölçüye göre yapılır

Metazet/FormFlex çeşitli ürünler için komple oluk yelpazesi tedarik eder. Sizinle yakından danışarak üretiminiz için en uygun oluğu tedarik edebiliriz. Her tür oluğu tamamen sizin isteklerinize uygun olarak uyarlanabilecek şekilde çeşitli boyutlarda tedarik ederiz.

Broşürümüzü isteyin!

KG teeltgoot

De KG Goot van Metazet/FormFlex was de eerste teeltgoot op de markt. Deze goot is inmiddels uitgegroeid tot de bekendste ter wereld en is nog steeds ongekend succesvol. De KG Goot kan zowel hangend als ondersteund gebruikt worden en is geschikt voor substraatmatten met in het bijzonder steenwol en cocos. De KG Goot is echter ook geschikt voor de toepassing van bakken. De opstaande randen fixeren het substraat optimaal en bieden een hoge stabiliteit. De drainkanalen zijn in diverse breedten en dieptes leverbaar de hoge vormvastheid maken grote overspanningen mogelijk. De KG Goot is in overleg met u en afhankelijk van het teeltmedium in elke gewenste breedtemaat te leveren.

GG Teeltgoot

Speciaal voor de rozenteelt ontwikkelde Metazet/FormFlex de GG Goot, inmiddels dé internationale standaard voor de rozenteelt. Deze ondersteunde goot is bijzonder geschikt voor Rockwool en Cocopeat, maar daarnaast ook geschikt voor toepassing van bakken. Doordat het drainwater gescheiden is van het substraat zal er geen wortelgroei in de drainwaterkanalen plaatsvinden en de verspreiding van ziektes minimaal zijn. Het substraat wordt optimaal over de volle breedte ondersteund, waardoor de waterverdeling optimaal is. De opstaande randen fixeren bovendien het substraat en bieden een hoge stabiliteit bij het inbuigen van het gewas. De GG Goot kan in overleg met u en afhankelijk van het teeltmedium in elke gewenste breedtemaat geleverd worden.