• slide 1
  • slide 2

Üretim oluk sisteminin avantajları

Kapalı yetiştiriciliğin artması ile bitkileri olukta yetiştirmede büyük bir evrim ve ihtiyaç başlamıştır. Ürün yetiştirmek için çoğu durumda % 100 kapalı yer kullanmak çevre şartıdır. FormFlex üretim oluklarıyla bu şartları yerine getirebilir, üretim ve işçilik maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Avantajları:

  • Drenaj suyunun ve gübrenin yeniden kullanımı
  • Su yönetimi her bir bitki için aynıdır
  • Hava akışımı ürün için en ideal biçimdedir
  • Bitki gelişimini yönlendirmek için daha iyi
  • Hastalıklar ve zararlılar daha düşük olur
  • İş verimliliği artar
  • Doğru yükseklikte çalışarak çalışma koşullarının iyileştirilir

Bu avantajlar kullanıcısına en üst düzeyde ve en kaliteli üretim sağlar.

Üretim oluk sisteminiz verdiğiniz ölçüye göre yapılır

Metazet/FormFlex çeşitli ürünler için komple oluk yelpazesi tedarik eder. Sizinle yakından danışarak üretiminiz için en uygun oluğu tedarik edebiliriz. Her tür oluğu tamamen sizin isteklerinize uygun olarak uyarlanabilecek şekilde çeşitli boyutlarda tedarik ederiz.

Broşürümüzü isteyin!

PG teeltgoot

De KG-goot bewijst al vele jaren dé ideale goot voor de aardbeienteelt te zijn. Mede door de flexibiliteit in goothoogte en –breedte kan de KG-goot gebruikt worden in combinatie met ieder teeltmedium. De hoge draincapaciteit draagt bij aan het zorgeloze gebruik van het systeem, zodat al uw aandacht kan gaan naar uw gewas.

Voor de teelt van potplanten in het algemeen en de gerberateelt in het bijzonder, heeft Metazet/FormFlex de PG Teeltgoot ontwikkeld. Deze pottengoot klemt de potten stevig vast, maar de potten blijven eenvoudig verwijderbaar. De perfecte integratie van de druppelslang en de diverse mogelijkheden voor de stekers bieden u vele voordelen. Doordat de plantwortels gescheiden zijn van het drainwater, zal er geen wortelgroei in het drainwater plaatsvinden en maken ziektes veel minder kans. De naar binnen gebogen gootranden voorkomen bovendien snijwonden. Metazet/FormFlex kan in overleg met u en afhankelijk van de door u toegepaste pot, elke gewenste potafstand leveren.

VG Teeltgoot

De VG Goot wordt als drainwater opvanggoot gebruikt bij de PG Goot. De vleugelgoot beschikt over een hoge draincapaciteit, waardoor natte plekken in de kas voorkomen worden. Zowel de afstand tussen de goot en wortels als het afschot van de VG Goot zijn instelbaar, zodat de meest ideale stroomsnelheid van het drainwater voor elke teelt toepassing ingesteld kan worden. De ronde kraalranden voorkomen bovendien snijwonden en dragen bij aan een hoge vormvastheid.